Podziękowania dla nauczycieli i uczniów

W dniu 17 września 2018 r. Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak wraz z Naczelnikiem Wydziału Prewencji KMP w Koninie nadkom. Maciejem Antasem oraz Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji  podkom. Wiktorem Nawrockim odwiedził wszystkie szkoły z terenu Gminy Rzgów.

Celem spotkań było podziękowanie nauczycielom i uczniom za przygotowanie występów artystycznych, które uświetniły obchody XII Edycji Dni Gminy Rzgów oraz utworzenie stref kibica podczas VI Biegu Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski.

Miłym akcentem spotkań było wręczenie upominków dla zaangażowanych uczniów w postaci biletów wstępu na Termy Uniejowskie.