Podpisanie umowy na budowę placu zabaw w Grabienicach

W dniu 25 stycznia br. w siedzibie Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie” w Starym Mieście Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak w obecności Skarbnika Gminy Barbary Fabiszak oraz Radnej Moniki Kowalczewskiej podpisał umowę o dofinansowanie  projektu: „Budowa placu zabaw w miejscowości Grabienice”. Zadanie będzie realizowane w ramach projektu grantowego poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objęte PROW na lata 2014-2020. Powstanie plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Grabienicach (karuzela, huśtawka, 2 bujaki, elementy małej architektury).

luty 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY