PLEBISCYT NA NAJAKTYWNIEJSZĄ LGD

Jest nam niezmiernie miło poinformować,  iż Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” bierze udział w plebiscycie na „Najaktywniejszą Lokalną Grupę Działania” zorganizowanym przez Polska Press, na zaproszenie Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Krzysztofa Grabowskiego oraz dziennika „Głos Wielkopolski”.

Jeżeli uważacie Państwo, że starania Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”  w rozwój obszarów wiejskich i aktywizację mieszkańców warto docenić, proszę o oddanie głosu - wysyłając SMS o treści:

LGD.20

na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Szczegóły:

grudnia 2017