Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach

Dnia 24 marca 2017 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach powitali wiosnę. Tradycją w naszej szkole jest to, że tego dnia uczniowie z klasy szóstej wcielają się w role nauczycieli. 

Odbył się też apel, podczas którego najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego oraz dzieci z klasy 0 zaprezentowały część artystyczną. Swymi występami podbiły serca wszystkich uczniów i nauczycieli. Uczniowie klas I-VI recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

Ogromny aplauz wzbudził konkurs przebierańców. Uczniowie zmienili swe wizerunki nie do poznania. Dla wszystkich przebierańców przygotowane były słodkie upominki.

Kolejnym punktem programu było ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszą Marzannę. Uczniowie z każdej klasy już kilka dni wcześniej pod kierunkiem wychowawców przygotowywali zimowe panny. Wszystkie Marzanny były przygotowane z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.

Później odbyliśmy uroczysty spacer połączony z topieniem Marzanny. Tym sposobem pożegnaliśmy zimę a powitaliśmy wiosnę.  


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  24
  maj 2018

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry