Paczka literacka

Informujemy, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie wzięła udział w akcji „Paczka literacka” organizowanej przez  Wydawnictwo AGORA oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - FRSI.

W ramach tej akcji otrzymaliśmy dwa  bezpłatne komplety składające się z 21 książek oraz 4 audiobooków, które trafiły do głównej placówki  biblioteki w Rzgowie oraz filii w Sławsku. W paczkach znalazły się  między innymi: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła.

Dzięki przystąpieniu do akcji GBP w Rzgowie zorganizowała spotkanie z Panem Michałem Larkiem - pisarzem, dziennikarzem oraz wykładowcą, który podczas warsztatów z młodzieżą  zareklamował  otrzymane książki, w szczególności  „Reporterka” czyli rozmowa z Hanną Krall.

Zainteresowanych czytelników zapraszamy już teraz  do zapoznania się z „Paczką literacką” dostępną we Filii w Sławsku.

styczeń 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY