Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Paczka literacka

Informujemy, iż Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie wzięła udział w akcji „Paczka literacka” organizowanej przez  Wydawnictwo AGORA oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - FRSI.

W ramach tej akcji otrzymaliśmy dwa  bezpłatne komplety składające się z 21 książek oraz 4 audiobooków, które trafiły do głównej placówki  biblioteki w Rzgowie oraz filii w Sławsku. W paczkach znalazły się  między innymi: „Reporterka” Jacka Antczaka i Hanny Krall, „Nie wierzę w życie pozaradiowe” Marka Niedźwieckiego czy „Laska nebeska” Mariusza Szczygła.

Dzięki przystąpieniu do akcji GBP w Rzgowie zorganizowała spotkanie z Panem Michałem Larkiem - pisarzem, dziennikarzem oraz wykładowcą, który podczas warsztatów z młodzieżą  zareklamował  otrzymane książki, w szczególności  „Reporterka” czyli rozmowa z Hanną Krall.

Zainteresowanych czytelników zapraszamy już teraz  do zapoznania się z „Paczką literacką” dostępną we Filii w Sławsku.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  16
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry