Ogłoszenie dotyczące opieki przedszkolnej w czasie wakacji

Pomysły na kreatywne zabawy w domu | Samorządowe Przedszkole Nr 80 w  Krakowie

dotyczące opieki przedszkolnej w Gminie Rzgów w czasie wakacji,

tj. od dnia 01.07.2022 r. do dnia 26.08.2022 r.

Wójt Gminy Rzgów informuje, że opiekę przedszkolną w okresie wakacyjnym dzieciom w wieku od 3 – 6 lat z terenu gminy zapewnią następujące placówki oświatowe:

1. Od 01.07.2022 r. do 29.07.2022 r. - oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku przy ul. Okólnej 3,
  2. Od 01.08.2022 r. do 26.08.2022 r. - Przedszkole Gminne „Gromadka Misia Uszatka” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie, ul. Konińska 6.

Oddziały będą czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 630 do 1600.

Dzieci będą miały zapewnione 3 posiłki dziennie.

Opieką tą zostaną objęte tylko dzieci obojga rodziców pracujących, w tym celu należy złożyć stosowne oświadczenia.

Wszystkie wymagane formularze są dostępne w sekretariatach oraz na stronach internetowych szkół.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie oddziału, dostępnym w każdej wyżej wymienionej placówce.

Zgłoszenia dzieci na pobyt w tym czasie należy dokonać w macierzystych placówkach do dnia 20 maja 2022 r.

W zgłoszeniu należy podać okres pobytu dziecka.

Wójt Gminy Rzgów

/-/ Grzegorz Matuszak