O zdrowiu w pigułce czyli 8 zasad zdrowia

W środę 11 stycznia o godz. 17:30 w Sali Narad w Urzędzie Gminy Rzgów odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Zdrowia w tym roku. Wykłady będą odbywać się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca. Pierwsze spotkanie pod nazwą "O zdrowiu w pigułce czyli 8 zasad zdrowia" poprowadzi dietetyk i promotor zdrowia Gabriel Chmielewski. Spotkania potrwają do lipca. Planowana jest także szkoła gotowania, badania uczestników spotkań, oraz inne ciekawe zajęcia. Więcej informacji przekażemy podczas spotkania.

listopada 2018