Nowa sala przyrodnicza w Grabienicach

Zakończyła się realizacja projektu  pn.: „Sala przyrodnicza w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach – czysta energia”, który otrzymał dofinasowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach projektu zakupiono pomoce dydaktyczne do przeprowadzania doświadczeń oraz badań przyrodniczych, pomoce służące wdrażaniu dzieci w nowe technologie pozyskiwania czystej energii  elektrycznej, konieczności segregacji odpadów itp. Została zakupiona również tablica interaktywna dotykowa oraz aparat fotograficzny.

czerwca 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA