Nocne Granie po raz trzeci w Sławsku

4 marca w Pracowni odbyło się kolejne, trzecie już, Nocne Granie. Impreza ma integrować i zachęcać do korzystania z rozrywek innych niż telewizja czy komputer. Można odnieść wrażenie że ta idea przyjmuje się w Sławsku, bo tego wieczora Pracownia gościła tłum osób, które cenią sobie kontakt międzyludzki, interakcje i wspólne spędzanie czasu wolnego. Każdy znalazł coś dla siebie, bo zakres gier był szeroki- od warcab, bierek, przez dobble, monopoly, domino, gry karciane aż po quiz wiedzy o historii czy "Kocham Cię Polsko". Serca uczestników zdobyły też kostki rubika, ale nie takie zwykłe tylko kostki bardzo niezwykłe- w różnych rozmiarach i kształtach. Pracownia zadbała też o dreszczyk emocji i rywalizację, gdyż zorganizowała mini turniej najbardziej znanej, chyba, gry- kultowych Państw- Miast. W grę zaangażowali się wszyscy uczestnicy tworząc 8 kilkuosobowych drużyn. Mnóstwo zabawy dostarczyła wszystkim kreatywność i pomysłowość uczestników. Wiadomo, w końcu co 50 głów to nie jedna... Atrakcją okazała się też gra 5 sekund, która według nas, jest strzałem w 10. Ta gra stałą się kolejnym mini turniejem, który rozstrzygnął kto najlepiej potrafi wykorzystać swoje 5 sekund :)
Wieczór 4 marca to bardzo udany wieczór. Było głośno, gwarno, przyjemnie i radośnie. Wszyscy świetnie się bawili, a pod koniec można było nawet usłyszeć stare polskie piosenki śpiewane przez osoby grające w "Kocham Cię Polsko". Pracownia Sławsk bardzo cieszy się że organizowane akcje trafiają do coraz większego grona odbiorców i serdecznie zaprasza na kolejne, o których aktualne informacje można znaleźć zawsze pod adresem: www.facebook.com/pracowniaslawsk

października 2017