Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 5 Września 2015
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
14 września 2015 r. - IX SESJA RADY GMINY RZGÓW
Image

W poniedziałek, 14 września br., o godzinie 13:00 w sali narad Urzędu Gminy Rzgów odbędzie się IX Sesja Rady Gminy Rzgów.


PORZĄDEK OBRAD
Czytaj całość...
Spotkania konsultacyjne LGD
U W A G A !!!
Image
Czytaj całość...
2 września 2015 r. - Wygrana GKS-u Rzgów z Orlikiem Miłosław w II Rundzie Pucharu Polski OZPN!!!
Image W meczu II Rundy Pucharu Polski OZPN rozegranym 2 września na Stadionie Miejskim w Miłosławiu drużyna GKS-u Rzgów pokonała drużynę Orlika Miłosław po rzutach karnych 5:4!
W regulaminowym czasie gry padł remis 0:0.
Orlik Miłosław –GKS Rzgów 0:0 k. 4:5
Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, P. Ziarniak, M. Szambelan, D. Legumina, D. Janicki, K. Wrzaskowski, M. Szwat, T. Ostrowski, S. Kubacki, M. Woźniak, R. Szemfeld, M. Adamski, H. Chojnacki, D. Kubasik, M. Graczyk, K. Sakowski, A. Grzechowski, D. Małolepszy.
Trener: P. Lewandowski
Czytaj całość...
29-30 sierpnia 2015 r. - IX Dni Gminy Rzgów z dożynkowym sukcesem wojewódzkim w tle
Image Image Koncerty, profilaktyczne miasteczko, degustacje lokalnych smakołyków i zabawa dla wszystkich mieszkańców – tak wyglądały IX Dni Gminy Rzgów. Impreza przyciągnęła setki osób. W ramy Dni Gminy Rzgów wpisały się Dożynki oraz Bieg Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Koninie, który odbył się już po raz trzeci na terenie gminy Rzgów.
Jak powiedział Grzegorz Matuszak, wójt Gminy Rzgów – To już nasze dziewiąte święto, chodzi o integrację mieszkańców, oderwanie ich od codziennych obowiązków. W tym roku towarzyszyło nam hasło „Zdrowo, Aktywnie, Bezpiecznie”
Czytaj całość...
30 sierpnia 2015 r. - Dożynkowe sukcesy Sławska
Image 30 sierpnia br. w Buku k. Poznania odbyły się XVII Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie. Cała Wielkopolska dziękowała za zebrane plony oraz za rolniczy trud. Uroczystość dożynkowa odbyła się na stadionie miejskim, dziękczynną mszę św. odprawił Arcybiskup Stanisław Gądecki- Metropolita Poznański. Piękne wieńce dożynkowe- symbol pracy rolnika wystawiły delegacje z powiatów oraz dekanatów archidiecezji poznańskiej.
Czytaj całość...
29 sierpnia 2015 r. - Remis GKS-u Rzgów z Orłami Huta Łukomska w I Kolejce A-Klasy 2015/16
Image W meczu I kolejki rozgrywek A-Klasy w sezonie 2015/16  rozegranym 29 sierpnia na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów zremisowała z Orłami Huta Łukomska 1:1!
GKS Rzgów – Orły Huta Łukomska 1:1 (1:1)
Bramka dla GKS-u Rzgów: Kamil Wrzaskowski (1)
Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: B. Gałecki, P. Kieliszkowski, D. Janicki, P. Ziarniak, M. Szambelan, D. Legumina, Ł. Sobczak, M. Szwat, T. Ostrowski, S. Kubacki, M. Woźniak, K. Wrzaskowski, H. Chojnacki, J. Dopierała, D. Kubasik, P. Rosołek, R. Szemfeld, K. Sakowski. Trener: P. Lewandowski
Czytaj całość...
29 sierpnia 2015 r. - Kameralne spotkania w Bibliotece
Image W IX Dni Gminy Rzgów po raz kolejny włączyła się także Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie. Wychodząc naprzeciw potrzebom Seniorów Książnica nasza przekształciła się w 29 sierpnia w sobotnie popołudnie w „Kawiarenkę Seniora”, gdzie osoby starsze, delegacje z zaproszonych gmin powiatu konińskiego wśród książek i dożynkowych dekoracji mogły posiedzieć w miłym towarzystwie, nawiązać nowe znajomości, podzielić się swoimi doświadczeniami.
Czytaj całość...
29 sierpnia 2015 r. - III Bieg Służb Mundurowych w Rzgowie
Image W sobotę 29 sierpnia przedstawiciele policji, straży pożarnej i wojska po raz 3 pobiegli w biegu na 10 km o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Koninie. Liczba uczestników była ponad dwukrotnie większa, niż w poprzednich edycjach.
Pomysł biegu zrodził się prawie cztery lata temu w głowie mł. asp. Wiktora Nawrockiego z Wydziału Prewencji konińskiej komendy.
Sam będą zapalonym biegaczem postanowił zrobić imprezę, która będzie propagowała zdrowy, sportowy styl życia. I tak powstał bieg służb mundurowych.
Image
Czytaj całość...
100-lecie edukacji w Sławsku
Image
Czytaj całość...
23 sierpnia 2015 r. - Najpiękniejszy Sławsk na dożynkach powiatowych w Wilczynie
Image Tegoroczne święto plonów w powiecie konińskim odbyło się 23 sierpnia w Wilczynie. Gminę Rzgów reprezentowała delegacja ze Sławska z okazałym wieńcem dożynkowym wyplecionym przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Na dożynki do Wilczyna został zorganizowany wyjazd autokarem, wieniec przewieziony był prywatnym busem. W wyjeździe udział wzięły 44 osoby, byli to mieszkańcy Sławska, Branna, Grabienic, Osieczy II i Rzgowa. W trakcie uroczystości dożynkowej do delegacji ze Sławska dołączył wójt Gminy Rzgów Pan Grzegorz Matuszak.
Czytaj całość...
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie informuje
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie informuje, że wnioski o pomoc materialną o charakterze socjalnym dla uczniów (stypendia szkolne) na rok szkolny 2015/16 przyjmowane będą...
Czytaj całość...
12-13 września 2015 r. - V Ogólnopolski Zjazd KGW w Licheniu
Image
Czytaj całość...
WÓJT GMINY RZGÓW informuje
 WÓJT GMINY RZGÓW informuje, że gmina Rzgów dysponuje wolnym lokalem użytkowym na cele usług, handlu w bud. pawilonu handlowego w Rzgowie przy ul. Konińskiej (parter) o pow. użyt. około 24 m2.
Czytaj całość...
23 sierpnia 2015 r. - Porażka GKS-u Rzgów w wyjazdowym sparingu ze Zjednoczonymi Rychwał
Image
W kolejnym meczu sparingowym rozegranym 23 sierpnia na Stadionie Miejskim w Rychwale drużyna GKS-u Rzgów przegrała ze Zjednoczonymi Rychwał 1:3!
Zjednoczeni Rychwał - GKS Rzgów 3:1 (1:0)
Bramka dla GKS-u Rzgów: Dawid Kubasik (1)
Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, B. Gałecki, P. Ziarniak, M. Szambelan, D. Legumina, Sz. Fabisiak, Ł. Sobczak, A. Grzechowski, M. Szwat, T. Ostrowski, M. Woźniak, H. Chojnacki, J. Dopierała, M. Graczyk, D. Janicki, D. Kubasik, M. Adamski, D. Małolepszy. Trener: P. Lewandowski
Czytaj całość...
22 sierpnia 2015 r. - Porażka Juniorów Młodszych GKS-u Rzgów z Juniorami Starszymi Tulisii Tuliszków
Image W meczu sparingowym rozegranym 22 sierpnia na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna juniorów młodszych GKS-u Rzgów przegrała z juniorami starszymi Tulisii Tuliszków 0:5 (0:1)
GKS Rzgów JM – Tulisia Tuliszków JS 0:5 (0:1)
Drużyna Juniorów Młodszych GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, W. Siepka, B. Dyc,  J. Kubiak, M. Nalewski, J. Szambelan, M. Mrówczyński, J. Karmowski,  P. Borowski, E. Borowski, B. Jaszczak, K. Urycki, K. Perliński, R. Graczyk, P. Sromała, M. Rogowicz, M. Grzegorski, E. Kopaczewski, D. Kolasiak.  Trener: P. Kopczyński
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 15 z 1126
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź