Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Poniedziałek 26 Stycznia 2015
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
nabór na wolne stanowisko w ZSP w Rzgowie
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie
ogłasza nabór na wolne stanowisko: pomoc kuchenna
 
Czytaj całość...
19 stycznia 2015 r. - Zabawa choinkowa SP Osiecza odbyła się w sali OSP Barłogi
W sobotę 19 stycznia br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Osieczy uczestniczyli w corocznej zabawie choinkowej. Tym razem jednak skorzystano z zaproszenia OSP w Barłogach, która udostępniła swój budynek.
Organizatorami imprezy byli: Rada Rodziców z jej Przewodniczącą panią Katarzyną Szymkiewicz oraz Dyrektor Szkoły pani Maria Janiak wraz z gronem pedagogicznym. W karnawałowo przystrojonej sali tłumnie zebranych gości powitała Dyrektor M. Janiak, która dziękując wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie zabawy oficjalnie rozpoczęła imprezę. 
Czytaj całość...
KURS NA KOMBAJNISTĘ - TRZEBA ZROBIĆ CZY NIE???
Zgodnie z przepisami prawa rolnicy indywidualni nie mają obowiązku posiadania dodatkowych kursów do obsługi kombajnów zbożowych. Ze względu na ogromne rozbieżności w interpretacji obowiązujących przepisów oraz wymagania producentów maszyn i firm ubezpieczeniowych odbycie kursu jest jednak niezbędne. Kombajn zbożowy to jedna z największych i najbardziej rozbudowanych maszyn rolniczych. Z uwagi na ten fakt w pierwszych punktach instrukcji obsługi większości maszyn znajdziemy informację, że do ich obsługi wymagany jest wykwalifikowany pracownik.
Czytaj całość...
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY RZGÓW O WYNIKU PIERWSZEGO PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ LOKALU UŻYTKOWEGO W RZGOWIE
WYNIK PIERWSZEGO PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ LOKALU UŻYTKOWEGO W RZGOWIE
Więcej informacji... (proszę kliknąć)
18 stycznia 2015 r. - Wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd i pastorałek w Domu Kultury w Sławsku
HEJ KOLĘDA, KOLĘDA !

Sławskie organizacje społeczne zorganizowały w niedzielę 18 stycznia br. wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd i pastorałek. Do Domu Kultury w Sławsku przybyli mieszkańcy Sławska, Branna, Kowalewka, Osieczy i Rzgowa. W integracyjnym spotkaniu udział wzieli starsi i młodsi, miło było widzieć całe rodziny z małymi dziećmi. W spotkaniu uczestniczył także ksiądz proboszcz Sławskiej Parafii. Zebranych powitał i podziękował za przybycie sołtys Sławska Wiesław Czaja. Świąteczną, Bożonarodzeniową scenografię przygotowały panie z Koła Gospodyń, był żłobek, stół wigilijny i choinka.
Czytaj całość...
18 stycznia 2015 r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Rzgów
Dnia 18 stycznia br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. Do zmagań sportowych przystąpiło pięć drużyn: ZKS Zagórów, Strażak Licheń, Warta Pyzdry, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Sędzią zawodów był Karol Kuszka (OZPN Konin)
Czytaj całość...
16 stycznia 2015 r. - Walne Zebranie Sprawozdawcze GKS Rzgów za rok 2014
W dniu 16.01.2015 roku w Restauracji „Biały Dwór” w Białej Panieńskiej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Gminnego Klubu Sportowego Rzgów. W zebraniu wzięli udział członkowie GKS Rzgów a także zaproszeni goście: samorządowcy, sponsorzy oraz prezesi jednostek OSP z terenu gminy Rzgów współpracujących z klubem.
Czytaj całość...
Turniej o Puchar Wójta Gminy Rzgów
Image
Czytaj całość...
WOŚP w Sławsku
Po raz kolejny chcieliśmy pokazać światu, jak wielkie są nasze serca, dlatego – zgodnie z kilkuletnim zwyczajem – przyłączyliśmy się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki doświadczeniu, jakie zebraliśmy przez te kilka lat, poszerzyliśmy swoje działania, tak więc rozwinęliśmy swój wachlarz pomysłów i - oprócz tradycyjnego wolontariatu polegającego na zbieraniu datków do puszek – zaproponowaliśmy wszystkim, którzy w tę niezwykłą niedzielę przekroczyli progi naszej szkoły, moc atrakcji – było zatem przyjemnie i pożytecznie! Na szkolnej scenie trzecioklasiści zaprezentowali klasowe „Jasełka”, a uczennice szkoły podstawowej i gimnazjum popisały się umiejętnościami wokalnymi. Spektakl pt. „Wszyscy możemy być Trzema Królami…” w wykonaniu pracowników szkoły tylko utwierdził zebranych w przekonaniu, że „nauczyciel potrafi!”.
Czytaj całość...
WOŚP w Rzgowie
Temat tegorocznego, 23-ciego już Finału WOŚP brzmiał:
„Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.
W Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz jedenasty. Od rana trwała zbiórka uliczna, w której uczestniczyło 64 wolontariuszy – 51 uczniów naszego gimnazjum, dwoje absolwentów i 11 uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie, który oprócz pieniędzy zebranych przez wolontariuszy (2239,95zł) przekazał na rzecz WOŚP zebrane wcześniej w szkole 143,00zł. 
Czytaj całość...
Harmonogram zebrań wyborczych sołtysów i rad soleckich w Gminie Rzgów
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz trzynasty zagrała w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy
ImageWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz trzynasty zagrała w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach.
Wolontariusze, uczniowie klas IV-V, zbierali pieniądze na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną dla osób starszych.
Ich opiekunami byli: Wiesława Glicza, Barbara Wieczorek, Łukasz Andrzejewski.
Kolejny raz pobiliśmy własny rekord tym razem kwotą 6832,64 zł.
Czytaj całość...
9 stycznia 2015 r. - Zebranie podsumowujące wyniki juniorów młodszych GKS-u Rzgów w 2014 r.
ImageDnia 9 stycznia br. w Restauracji Nadwarciańskiej w Rzgowie odbyło się zebranie podsumowujące wyniki juniorów młodszych Gminnego Klubu Sportowego Rzgów w roku 2014.
W zebraniu udział wzięli juniorzy młodsi i działacze GKS-u, a także zaproszeni goście, władze samorządowe, sponsorzy oraz rodzice piłkarzy.
Czytaj całość...
OGŁOSZENIE Wójta Gminy Rzgów z dnia 12.01.2015 r.
OGŁOSZENIE Wójta Gminy Rzgów z dnia 12.01.2015 r.
o naborze wniosków do wynajęcia wolnego lokalu socjalnego w budynku komunalnym przy ulicy Okólnej 1 w Sławsku.
Ankieta do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej
Szanowni Państwo,

Gmina Rzgów w ramach konkursu przeprowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie uzyskała dotację na realizację projektu pn.: „Opracowanie planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Rzgów”.
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Rzgów będzie kluczowym dokumentem regulującym działania gminy w zakresie ochrony i poprawy jakości powietrza, a także zmniejszenia zużycia energii zgodnie z wymogami unijnymi. Tylko gminy posiadające Plan Gospodarki Niskoemisyjnej będą mogły ubiegać się o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach nowej perspektywy finansowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 np. na działania termomodernizacyjne dla budynków użyteczności publicznej, czy dofinansowanie montażu kolektorów słonecznych dla budynków mieszkalnych.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 15 z 930
Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź