Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 1 Lutego 2015
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
5 lutego 2015 r. - III SESJA RADY GMINY RZGÓW (NADZWYCZAJNA)
Image

W czwartek, 5 lutego br., o godzinie 14:30 w sali narad Urzędu Gminy Rzgów na wniosek Wójta Gminy Rzgów odbędzie się III Sesja Rady Gminy Rzgów (nadzwyczajna).


PORZĄDEK OBRAD
Czytaj całość...
Bezpłatne podłączenie posesji do światłowodu
Komunikat
dla Mieszkańców wsi Rzgów, Osiecza i Sławsk
Bezpłatne podłączenie posesji do światłowodu
W miesiącu lutym i marcu na terenie naszej gminy upoważniony pracownik biura projektowego POLISYSTEM Pan Krzysztof Wybieralski  tel. 502 063 671, będzie zbierał zgody na udostępnienie nieruchomości w celu bezpłatnego podłączenia do sieci światłowodowej.
Czytaj całość...
GMINA RZGÓW ATRAKCYJNĄ O KAŻDEJ PORZE ROKU !
„Cudze chwalicie, swego nie znacie,
Imagesami nie wiecie, co posiadacie”
W ramach kółka przyrodniczego, z pierwszym śniegiem, klasa trzecia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie udała się na sannę na trasie Rzgów - Bożatki - Piaski - Goździków - Świątniki. Gospodarz, Grzegorz Grześkiewicz, dziadek uczennicy klasy trzeciej, właściciel koni, wozu agroturystycznego, sań i bryczek zaoferował nam wspaniałą przejażdżkę po okolicach naszej gminy.
Czytaj całość...
Harmonogram zebrań wyborczych sołtysów i rad soleckich w Gminie Rzgów
Komunikat KRUS dla płatników składek w KRUS, którzy nie otrzymali przekazów
Komunikat KRUS dla płatników składek w KRUS, którzy nie otrzymali przekazów
31 stycznia 2015 r. upływa ustawowy termin na opłacenie składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje w związku z monitami od rolników o niedoręczeniu im imiennych przekazów z wysokością składek na ubezpieczenie społeczne i ubezpieczenie zdrowotne rolników za I kwartał 2015 r., że składki na wymienione ubezpieczenia za rolników i domowników obowiązują w takiej samej kwocie jak w IV kw. 2014 r. i należy je opłacić za I kw. 2015 r. do 31 stycznia br.
Czytaj całość...
1 luty 2015 r. - TOWARZYSKI MECZ PIŁKARSKI: GKS RZGÓW VS. WARTA PYZDRY
Image
Czytaj całość...
Choinka Noworoczna w Grabienicach 2015
ImageW szkole podstawowej im. Jana Brzechwy w Grabienicach zgodnie z tradycją odbyła się zabawa choinkowa połączona z Dniem Babci i Dziadka. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, uczniowie, ich rodzice i dziadkowie. W tym roku bardzo wiele osób przyjęło zaproszenie do naszej szkoły . Co było dla nas bardzo sympatycznym akcentem.
Czytaj całość...
25 stycznia 2015 r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rzgów
ImageDnia 25 stycznia br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. Do zmagań sportowych przystąpiło pięć drużyn: GTS Phytopharm Klęka (B-Klasa Poznań), Strażak Licheń (A-Klasa Konin), Czarni Brzeźno (A-Klasa Konin), GKS I Rzgów i GKS II Rzgów (B-Klasa Konin). Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Sędzią zawodów był Piotr Drzewiecki (OZPN Konin)
Czytaj całość...
21 stycznia 2015 r. - POWIATOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA w Sławsku
Sto lat dla dziadków i babć !
Image
Takie i wiele innych życzeń słychać było w środę 21 stycznia br. w Domu Kultury  w Sławsku podczas Powiatowego Dnia Babci i Dziadka. Na swoje święto przyjechali przedstawiciele z wszystkich gmin powiatu konińskiego oraz władze powiatowe i gminne. Uroczystość została zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Koninie przy współpracy Wójta Gminy Rzgów, Powiatowej Rady Seniorów oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Sławsku.
Czytaj całość...
nabór na wolne stanowisko w ZSP w Rzgowie
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie
ogłasza nabór na zastępstwo stanowiska: pomoc kuchenna
 
Czytaj całość...
19 stycznia 2015 r. - Zabawa choinkowa SP Osiecza odbyła się w sali OSP Barłogi
ImageW sobotę 19 stycznia br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Osieczy uczestniczyli w corocznej zabawie choinkowej. Tym razem jednak skorzystano z zaproszenia OSP w Barłogach, która udostępniła swój budynek.
Organizatorami imprezy byli: Rada Rodziców z jej Przewodniczącą panią Katarzyną Szymkiewicz oraz Dyrektor Szkoły pani Maria Janiak wraz z gronem pedagogicznym. W karnawałowo przystrojonej sali tłumnie zebranych gości powitała Dyrektor M. Janiak, która dziękując wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie zabawy oficjalnie rozpoczęła imprezę. 
Czytaj całość...
KURS NA KOMBAJNISTĘ - TRZEBA ZROBIĆ CZY NIE???
ImageZgodnie z przepisami prawa rolnicy indywidualni nie mają obowiązku posiadania dodatkowych kursów do obsługi kombajnów zbożowych. Ze względu na ogromne rozbieżności w interpretacji obowiązujących przepisów oraz wymagania producentów maszyn i firm ubezpieczeniowych odbycie kursu jest jednak niezbędne. Kombajn zbożowy to jedna z największych i najbardziej rozbudowanych maszyn rolniczych. Z uwagi na ten fakt w pierwszych punktach instrukcji obsługi większości maszyn znajdziemy informację, że do ich obsługi wymagany jest wykwalifikowany pracownik.
Czytaj całość...
18 stycznia 2015 r. - Wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd i pastorałek w Domu Kultury w Sławsku
HEJ KOLĘDA, KOLĘDA !

ImageSławskie organizacje społeczne zorganizowały w niedzielę 18 stycznia br. wspólne, rodzinne śpiewanie kolęd i pastorałek. Do Domu Kultury w Sławsku przybyli mieszkańcy Sławska, Branna, Kowalewka, Osieczy i Rzgowa. W integracyjnym spotkaniu udział wzieli starsi i młodsi, miło było widzieć całe rodziny z małymi dziećmi. W spotkaniu uczestniczył także ksiądz proboszcz Sławskiej Parafii. Zebranych powitał i podziękował za przybycie sołtys Sławska Wiesław Czaja. Świąteczną, Bożonarodzeniową scenografię przygotowały panie z Koła Gospodyń, był żłobek, stół wigilijny i choinka.
Czytaj całość...
18 stycznia 2015 r. - Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Rzgów
ImageDnia 18 stycznia br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. Do zmagań sportowych przystąpiło pięć drużyn: ZKS Zagórów, Strażak Licheń, Warta Pyzdry, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Sędzią zawodów był Karol Kuszka (OZPN Konin)
Czytaj całość...
16 stycznia 2015 r. - Walne Zebranie Sprawozdawcze GKS Rzgów za rok 2014
ImageW dniu 16.01.2015 roku w Restauracji „Biały Dwór” w Białej Panieńskiej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Gminnego Klubu Sportowego Rzgów. W zebraniu wzięli udział członkowie GKS Rzgów a także zaproszeni goście: samorządowcy, sponsorzy oraz prezesi jednostek OSP z terenu gminy Rzgów współpracujących z klubem.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 15 z 937
Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź