Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Nauczycielki Zespołu Szkół w Sławsku laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu dla Nauczycieli

Sylwia Andrzejak i Marzena Bachera – nauczycielki Zespołu Szkół w Sławsku laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu dla Nauczycieli.

2 grudnia w Muzeum Niepodległości w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu  dla Nauczycieli "Wartościowa Wycieczka Szkolna" organizowanego przez biuro podróży ATAS. Celem konkursu było uhonorowanie wysiłku nauczycieli zaangażowanych w organizowanie wycieczek dla swoich uczniów.  Podczas uroczystej gali w Muzeum Niepodległości w Warszawie wręczono nagrody laureatom konkursu w trzech kategoriach. Sylwia Andrzejak i Marzena Bachera – nauczycielki języków obcych w Zespole Szkół w Sławsku zajęły III miejsce w kategorii wycieczki krótkie za „Przybliżanie uczniom tradycji związanych z Dniem Świętego Patryka w wyjątkowo atrakcyjny i niestandardowy sposób”. Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu dla Nauczycieli doceniła wkład i zaangażowanie włożone w organizację wycieczki do Poznania, podczas której młodzież z Publicznego Gimnazjum w Sławsku wzięła udział w Warsztatach Muzyczno- Językowych w ramach Inauguracji Obchodów Dnia Świętego Patryka w Poznaniu, organizowanego przez Fundację Kultury Irlandzkiej,    a także zwiedziła Wielkopolskie Muzeum Niepodległości na Starym Rynku w Poznaniu.

Po uroczystym wręczeniu nagród laureaci konkursu wzięli udział w panelu dyskusyjnym nt. „Wyjazdy szkolne jako inspiracja do nauki”. W dyskusji uczestniczyli znakomici goście: Pan Andrzej Sławiński, prezes biura podróży ATAS, Pan Dr Grzegorz Śpiewak, wykładowca w nowojorskiej uczelni New School, autor materiałów dydaktycznych i akademickich oraz członek komitetu honorowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland, a także Pani Aleksandra Cendrowska, przewodniczka podczas wyjazdów zagranicznych i Pani Magdalena Watts, nauczycielka języka angielskiego w warszawskim gimnazjum. Ogólnopolski Konkurs dla Nauczycieli odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki     oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Sylwia Andrzejak

Marzena Bachera


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  grudnia 2018

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry