Nagroda dla Gminy Rzgów za działanie proekologiczne

W dniu 23 listopada  2017 r. w Poznaniu odbyła się uroczystość podsumowania XVIII edycji Konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”, podczas której zostały wręczone nagrody dla laureatów Konkursu.

Miło nam poinformować, że Gmina Rzgów  otrzymała nagrodę za projekt ”Konkursy, przedstawienia podnoszące świadomość ekologiczną mieszkańców Gminy Rzgów”, który był realizowany w 2016 roku.

W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz pracownicy UG Rzgów Monika Lebioda i  Jolanta Szaraszek.

Konkurs zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ma na celu pobudzenie, wyszukiwanie i promowanie inicjatyw lokalnych (gminnych i powiatowych) w zakresie proekologicznej i prokulturowej strategii rozwoju obszarów wiejskich, które mogą powodować wzmocnienie konkurencyjności i atrakcyjności tych obszarów na terenie województwa wielkopolskiego.

kwietnia 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY