Nabór wniosków na mieszkania socjalne i komunalne

Wójt Gminy Rzgów podaje do publicznej wiadomości informację o wolnych lokalach socjalnych i komunalnych wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminnego i informuje o naborze wniosków na przedmiotowe lokale.
Osoby chcące ubiegać się o przydział lokalu socjalnego lub komunalnego proszone są o złożenie wniosku do dnia 28 października 2016 roku do godziny 15:30 w sekretariacie Urzędu Gminy w Rzgowie, ul. Konińska 8, 62-586 Rzgów pok. nr 15.

Wzór wniosku do pobrania poniżej, w Biuletynie Informacji Publicznej bip.gminarzgow.pl oraz w Urzędzie Gminy Rzgów, ul. Konińska 8, pok. nr 8.

Sprawę prowadzi:
Estera Pawełczak