Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce

Dnia 26 lutego br., w Sompolnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Konińskiego Nauczycieli w Siatkówce.

Gminę Rzgów reprezentowali nauczyciele:
Justyna Frasz-Ignaczak (kpt), Tomasz Marcinek, Michał Rek, Przemysław Kopczyński, Tomasz Kowalikowski oraz Mariusz Marcjan.

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się reprezentacja gminy Krzymów, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło zespołowi z Rychwała. Na trzecim stopniu podium uplasowała się reprezentacja gminy Rzgów. Nasi zawodnicy wygrali z Goliną 2-0 oraz przegrali po niezwykle wyrównanych meczach 0-2 z Rychwałem i Krzymowem.
Cały turniej przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze. Na zakończenie zawodów najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie. Na zawodników czekał także poczęstunek.

Autor: Michał Rek