Międzyszkolny Towarzyski Turniej Halowej Piłki Nożnej OSIECZA CUP 2016

Dnia 19 stycznia br. na Sali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Osieczy odbył się Towarzyski Turniej Piłki Nożnej Halowej „OSIECZA CUP 2016”. Organizatorem rozgrywek był Michał Rek - nauczyciel wychowania fizycznego . W międzyszkolnym turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięły udział cztery drużyny: SP Rzgów, SP I Zagórów, SP II Zagórów, SP Osiecza. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x12minut.

Drużyna SP Osiecza wystąpiła w składzie: Karpiński Hubert, Kierzek Bartłomiej, Kubiak Kacper, Kubiak Miłosz, Myślicki Krystian, Wiśniewski Wiktor. Trener: Michał Rek

Drużyna SP Rzgów wystąpiła w składzie: Ćwikliński Nikodem, Fabisiak Mikołaj, Koziarski Adam, Maślak Dawid, Nadolny Kordian, Sromała Kamil, Wielgosik Patryk. Trener: Mirosława Paszkuć

Drużyna SP Zagórów wystąpiła w składzie: Błaszczyk Tomasz, Gmyrek Wiktor, Jankowski Łukasz, Jasiński Krzysztof, Kasprolewicz Cezary, Kąpielski Szymon, Rychterowicz Brajan, Szymczak Oskar, Zjawiony Filip. Trener: Wojciech Łakomiak

Ostatecznie najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna gospodarzy – SP Osiecza, która pewnie pokonała wszystkich rywali. Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna SP I Zagórów. Trzecie miejsce przypadło zawodnikom SP Rzgów. Poza podium znalazła się ekipa SP II Zagórów.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. W przerwach między zmaganiami na najmłodszych piłkarzy czekał słodki poczęstunek oraz napoje ufundowane przez Michała Reka i Marka Pienieckiego. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy zasponsorowane przez organizatora rozgrywek. Uczestnikom zmagań wręczono także nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzgowie.

Wyniki meczów:
SP I Zagórów – SP Rzgów 2-0