Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

Michał Rek wyróżniony podczas XIX Gali Powiatu Konińskiego

Dnia 26 stycznia br. w Domu Kultury OSKARD w Koninie odbyła się XIX Gala Powiatu Konińskiego. Podczas uroczystości władze Powiatu Konińskiego podsumowały 2017 rok i podziękowały wszystkim, którzy wyróżnili się aktywnością na rzecz społecznego i gospodarczego rozwoju naszego regionu.

Samorząd Powiatowy przyznał jak co roku nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego. Statuetki zostały wręczone w kategoriach: Kultura, Sport i Turystyka, Działalność Społeczna, Gospodarka.

Miło nam poinformować, iż w kategorii „Sport i Turystyka” Główną Nagrodę otrzymał prezes LZS Orzeł Osiecza, Sekretarz GKS-u Rzgów, nauczyciel i działacz sportowy - Michał Rek.

Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Przewodniczący Rady Gminy Roman Jakubowicz podczas uroczystej gali osobiście złożyli gratulacje nagrodzonemu mieszkańcowi naszej gminy.

Oficjalną część Gali uświetniły występy artystyczne muzyków z powiatu konińskiego. Główną atrakcją wieczoru był koncert „Wyśpiewać Niepodległą” w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego i Konin Band Orchestra pod dyrekcją Ryszarda Piotrowskiego i Szymona Piotrowskiego. Na zebranych gości czekał także poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich.    Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
    strzałka do góry