Michał Rek wyróżniony podczas XIX Gali Powiatu Konińskiego

Dnia 26 stycznia br. w Domu Kultury OSKARD w Koninie odbyła się XIX Gala Powiatu Konińskiego. Podczas uroczystości władze Powiatu Konińskiego podsumowały 2017 rok i podziękowały wszystkim, którzy wyróżnili się aktywnością na rzecz społecznego i gospodarczego rozwoju naszego regionu.

Samorząd Powiatowy przyznał jak co roku nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego. Statuetki zostały wręczone w kategoriach: Kultura, Sport i Turystyka, Działalność Społeczna, Gospodarka.

Miło nam poinformować, iż w kategorii „Sport i Turystyka” Główną Nagrodę otrzymał prezes LZS Orzeł Osiecza, Sekretarz GKS-u Rzgów, nauczyciel i działacz sportowy - Michał Rek.

Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak oraz Przewodniczący Rady Gminy Roman Jakubowicz podczas uroczystej gali osobiście złożyli gratulacje nagrodzonemu mieszkańcowi naszej gminy.

Oficjalną część Gali uświetniły występy artystyczne muzyków z powiatu konińskiego. Główną atrakcją wieczoru był koncert „Wyśpiewać Niepodległą” w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego i Konin Band Orchestra pod dyrekcją Ryszarda Piotrowskiego i Szymona Piotrowskiego. Na zebranych gości czekał także poczęstunek przygotowany przez Koła Gospodyń Wiejskich.

luty 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY