Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

W środę, 22 lutego 2017 r. – w restauracji „Nadwarciańskiej” w Rzgowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
W tym roku medale przyznane przez Prezydenta RP p. Andrzeja Dudę otrzymały 3 pary z terenu Gminy Rzgów.  Ten piękny jubileusz 50 - lecia pożycia małżeńskiego świętowali Państwo:

- Krystyna i Więcesław Karmowscy (związek małżeński zawarty 26 grudnia 1966 roku)

- Jadwiga i Stanisław Frasz (związek małżeński zawarty 26 grudnia 1966 roku)

- Bożena i Eugeniusz Fabiszak (związek małżeński zawarty 30 stycznia 1966 roku)

Złotych jubilatów uhonorował Wójt Gminy Rzgów p. Grzegorz Matuszak w towarzystwie kierownika Urzędu Stanu Cywilnego p. Wojciecha Koszala oraz Skarbnika Gminy p. Barbarę Fabiszak.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Były życzenia, gratulacje i kwiaty.  Po części oficjalnej Jubilaci zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek.