Konkurs ZAGADKOWY DZIEŃ KOBIET

Już w najbliższy poniedziałek, 26 lutego, Lokalna Organizacja turystyczna „Marina” rusza z konkursem „Zagadkowy Dzień Kobiet”!
Dzień Kobiet jest niezwykłym dniem! Kojarzący się niegdyś z walką o równouprawnienie w obecnych czasach stał się okazją do okazania szacunku płci pięknej. Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” z okazji zbliżającego się, tego wyjątkowego dnia, postanowiła zorganizować kolejny, drugi już konkurs w tym roku w ramach projektu „naLOT naGRÓD!”. Konkurs jest nie tylko skierowany dla kobiet, które chciałyby umilić sobie ten dzień upominkiem, ale również dla mężczyzn, którzy chcieliby obdarować płeć piękną. „Zagadkowy Dzień Kobiet” to zabawa, w której należy rozwiązać rebus. Gotowi do rozwiązywania haseł?

Konkurs „Zagadkowy Dzień Kobiet” trwać będzie w okresie od 26 lutego do 2 marca 2018 r. (od poniedziałku do piątku). Przez pięć dni na fanpage’u Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w serwisie Facebook (www.facebook.pl/lotmarina) zamieszczona będzie o godzinie 11:00 grafika prezentująca rebus. Zadaniem uczestników będzie odgadnięcie hasła, które jest ukryte w zagadce. Zwycięży ten, kto jako pierwszy prześle w komentarzu pod postem konkursowym prawidłowe hasło.

Każdego dnia zostanie przyznana jedna nagroda!
I miejsce – Bilet do kina na seans filmowy do Kina Centrum, kijek do selfie, koszulka, etui do telefonu na ramię, kalendarz ścienny
III miejsce - Bilet do kina na seans filmowy do Kina Centrum, kijek do selfie, koszulka, etui do telefonu na ramię, kalendarz ścienny
IV miejsce - Bilet do kina na seans filmowy do Kina Centrum, kijek do selfie, koszulka, etui do telefonu na ramię, kalendarz ścienny
V miejsce – Bilet do kina na seans filmowy do Kina Centrum, kijek do selfie, koszulka, etui do telefonu na ramię, kalendarz ścienny

Konkurs „Zagadkowy Dzień Kobiet” wspiera Koniński Dom Kultury oraz Starostwo Powiatowe w Koninie.

czerwca 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA