Konferencja na temat społecznie odpowiedzialnych zamówień publicznych

W dniu 14 marca br. w  budynku Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie odbyła się konferencja na temat społecznie odpowiedzialnych zamówień publicznych - Wpływ społeczny zamówień publicznych.
Jednym z prelegentów był Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, który  zaprezentował przykład dobrych praktyk dotyczący zamówień publicznych na usługi utrzymania czystości i porządku na terenie gminy.
Prezes Spółdzielni Socjalnej "Komunalka Rzgów" Iwona Maciejewska uczestniczyła w gronie panelu eksperckiego i odpowiadała na pytania publiczności.
Celem konferencji była promocja i upowszechnianie stosowania instrumentów społecznie odpowiedzialnych zamówień publicznych.

maj 2019