Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Kolonie letnie 2017

W dniach od 2 do 8 lipca 2017 roku 47 dzieci z terenu Gminy Rzgów przebywało na koloniach letnich w Górach Świętokrzyskich sfinansowanych ze środków pochodzących z opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Dzieci wypoczywały w Ośrodku Wypoczynkowym „Rejów” w Skarżysko-Kamiennej.

Bogaty program kolonii obejmował między innymi:
Zwiedzanie Gór Świętokrzyskich – dzieci wraz z opiekunami zdobyli szczyt Łysica, zwiedzili klasztor Święty Krzyż na Łysej Górze oraz Zamek Królewski w Chęcinach, podziwiali panoramę regionu z galerii widokowej na gołoborza.
Atrakcją kolonii była przejażdżka wojskowym transporterem opancerzonym BRT-60, będącym czynnym eksponatem Muzeum Orła Białego w Skarżysko-Kamiennej oraz zwiedzanie bogatej i efektownej ekspozycji sprzętu wojskowego muzeum.
Ponadto koloniści uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych, artystycznych, sportowych, integracyjnych i uprawiali sporty wodne na Zalewie Rejów.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry