KGW Sławsk laureatem konkursu czasopisma GOSPODYNI

Z końcem września rozstrzygnięty został konkurs dotyczący zdjęcia wieńca dożynkowego, organizowany przez ogólnopolskie czasopismo „Gospodyni”. Spośród setki nadesłanych zdjęć KGW Sławsk zostało laureatem prestiżowego konkursu. Jury oceniało wieńce na zdjęciach, które musiały spełniać określone wymogi. tj. zgodności z tradycją, wykonane z naturalnych surowców - kwiaty, kłosy zbóż. Warto również podkreślić, iż wieniec wykonany przez KGW Sławsk osiągnął rewelacyjny wymiar - 2 metry  wysokości.

Serdeczne gratulacje dla Pań z KGW Sławsk za misternie wykonany wieniec dożynkowy oraz za trafnie ujęte zdjęcia nadesłane na konkurs.

października 2017