JASEŁKA w Przedszkolu Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również dzieci. JASEŁKA w wykonaniu "Miśków" z przedszkola Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi rodzicami.
Salę zdobiła piękna dekoracja. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Gra małych artystów była pełna szczerości, prostoty i ciepła. Po występie Panie zaprosiły rodziców i dzieci do wyrobu stroików świątecznych, które będą zdobiły stół wigilijny.

kwietnia 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY