Jasełka w przedszkolu

Uroczystość Jasełek od lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w Gminnym Przedszkolu „Gromadka Misia Uszatka”  w Rzgowie. W tym roku przedstawienie odbyło się  w środę 21 grudnia, ale dzieci do uroczystości przygotowywały się już od listopada.

Efekt pracy nauczycielek i maluszków był znakomity. Aktorzy w pięknych strojach, opowiadali wierszem i kolędami o narodzinach Pana Jezusa.

Dzieci wypadły wspaniale pod względem zarówno wizualnym, jak  i rozbudowanych przemówień. Wygłaszane przez przedszkolaki kwestie przeplatane były świątecznymi piosenkami.

Nie zabrakło też wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja, który rozdał wszystkim dzieciom prezenty.

października 2017