IX Turniej Ligowy ORLIK E1 w Sławsku

Dnia 22 maja na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się IX Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 5 drużyn: Oranje Konin, Polonia I Golina, Hetman Orchowo, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów. NA zawody nie dotarła Polonia II Golina. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15 minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Mikołaj Fabisiak, Jakub Galor, Joachim Jasiński, Miłosz Karmowski, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Hubert Karpiński, Brajan Perliński, Wiktor Wiśniewski.

W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Mateusz Antczak, Bartosz Dziublewski, Adam Kunicki, Gracjan Malinowski, Szymon Michalak, Hubert Miśkiewicz, Krystian Myślicki, Piotr Samulczyk, Patryk Wielgosik. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Szymon Fabisiak, Robert Frąckowiak.

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Oranje Konin, która pozostała niepokonana w całym turnieju. Drugie miejsce przypadło ekipie GKS I Rzgów. Warto nadmienić, że pierwszy raz w historii turniejów ligowych nasza drużyna we wszystkich meczach nie straciła ani jednej bramki. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS II Rzgów. Poza podium znalazła się drużyna Polonii Golina oraz Hetman Orchowo.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej grup starszych ORLIK E1 odbędzie się  4 czerwca (sobota) o godz. 10.00 w Orchowie.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 2-0

Polonia II Golina – GKS II Rzgów 0-3 walkower