IX Międzygminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów

Dnia 23 września br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się IX Międzygminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Orzeł Osiecza. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny z III ligi siatkówki: LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza, MLKS Orlik Miłosław oraz Enea Energetyk Poznań. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym” w trzech setach. Sędzią Głównym zawodów był Ryszard Błaszczyk (WZPS Poznań).

Po niezwykle wyrównanej walce I miejsce zajęła drużyna MLKS Orlik Miłosław. Drugie miejsce przypadło ekipie LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Enea Energetyk Poznań.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały z rąk Prezesa LZS Orzeł Osiecza Michała Reka oraz Zastępcy Wójta Gminy Rzgów Lucyny Wrzyszczyńskiej puchary ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów oraz Starostwo Powiatowe w Koninie.

Wyniki meczów:
Enea Energetyk Poznań – MLKS Orlik Miłosław 0-3 (24:26; 24:26; 21:25)
LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza – Enea Energetyk Poznań 2-1 (22:25; 25:19; 25:23)
LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza – MLKS Orlik Miłosław 1-2 (25:23; 23:25; 23:25)

Ostateczna kolejność:
1. MLKS ORLIK MIŁOSŁAW