IV Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1 w Zagórowie

Dnia 16 października na boisku sportowym ORLIK w Zagórowie odbył się IV Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Orły Huta Łukomska. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2007 wzięło udział 6 drużyn: SKP I Słupca, SKP II Słupca, Czarni Ostrowite, Orły Huta Łukomska, Hetman Orchowo, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Cegielski Igor, Czajka Jakub, Fabisiak Mikołaj, Hernas Mateusz, Kubiak Miłosz, Miśkiewicz Hubert, Myślicki Krystian, Samulczyk Jakub, Skowroński Mateusz. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Szymon Fabisiak.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej ligowy nasze orliki rozegrają 30 października (niedziela) o godz. 10.00 w Sławsku.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
Hetman Orchowo – GKS Rzgów 0-2
SKP II Słupca – GKS Rzgów 1-0