IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboys o Puchar Starosty Konińskiego Rzgów Cup 2016

Dnia 5 marca br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie odbył się IV Międzygminny Turniej Piłki Halowej Oldboys o Puchar Starosty Konińskiego. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. Był to czwarty turniej halowy z cyklu „Rzgów Cup 2016”. Do zmagań sportowych przystąpiło pięć drużyn: GKS Rzgów, Serwis Opon i Felg Oldboy Licheń Stary, Beker Lisiec, Langscrap Inowrocław oraz Media Oldboy Konin. Turniej ten przeznaczony był dla zawodników powyżej 35-tego roku życia. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Robert Frąckowiak, Roland Kopaczewski, Krzysztof Szambelan, Robert Kędzierski, Janusz Duszyński, Szymon Fabisiak, Mariusz Galor, Miroslaw Kolasiak.

Po niezwykle wyrównanym turnieju najlepsza okazała się drużyna Langscrap Inowrocław, która wygrała wszystkie mecze. Na drugim stopniu podium uplasowała się ekipa Serwis Opon i Felg Oldboy Licheń Stary. Trzecie miejsce przypadło drużynie gospodarzy – GKS-owi Rzgów. Poza podium znalazła się ekipa Media Oldboy Konin oraz Beker Lisiec.

Statuetki i dyplomy jako nagrody indywidualne ufundowane przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka otrzymali:

- Marcin Grabarek (Langscrap Inowrocław) - Zdobywca 10 bramek – Najlepszy Strzelec Turnieju

- Arkadiusz Chełminiak (Langscrap Inowrocław) – Najlepszy Bramkarz Turnieju

- Błażej Kupczyk (Media Oldboy Konin)– Najlepszy Zawodnik Turnieju

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka oraz członków Zarządu GKS-u Rzgów pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

Wyniki meczów Oldboyów GKS-u Rzgów:
Oldboy GKS Rzgów – Media Oldboy Konin 3-1

Beker Lisiec – Oldboy GKS Rzgów 1-2

Oldboy GKS Rzgów – Langscrap Inowrocław 1-2

Serwis Opon i Felg Oldboy Licheń – Oldboy GKS Rzgów 3-2

Ostateczna kolejność turnieju:
1. Langscrap Inowrocław 12pkt 16-4

2. Serwis Opon i Felg Oldboy Licheń Stary 7pkt 13-11

3. GKS Oldboy Rzgów 6pkt 8-7

4. Media Oldboy Konin 4pkt 12-10

5. Beker Lisiec 0pkt 5-12

Serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz zaangażowanych w organizację turnieju: