Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

INWESTYCJE REALIZOWANE W GMINIE RZGÓW

Zgodnie z planem inwestycji na rok 2016 w Gminie Rzgów rozpoczęto drugi etap budowy parkingu przy Zespole Szkół w Sławsku. W wyniku realizacji tego projektu przybędzie 26 miejsc parkingowych. Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec czerwca br.
Kolejną inwestycją realizowaną w tym roku jest przebudowa budynku mieszkalnego w miejscowości Osiecza Druga celem zmiany jego sposobu użytkowania. Powstaną w ten sposób dwa lokale socjalne. W drodze przetargu podpisano umowę z przedsiębiorstwem ogólnobudowlanym „Tynk-Bud” na wykonanie robót związanych z adaptacją tego budynku. Ukończenie tej inwestycji przewidziano na dzień 31 sierpnia br.
Ponadto w trakcie rozruchu technologicznego jest stacja zlewcza ścieków dowożonych wybudowana na oczyszczalni ścieków w Rzgowie.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  16
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry