INWESTYCJE REALIZOWANE W GMINIE RZGÓW

Zgodnie z planem inwestycji na rok 2016 w Gminie Rzgów rozpoczęto drugi etap budowy parkingu przy Zespole Szkół w Sławsku. W wyniku realizacji tego projektu przybędzie 26 miejsc parkingowych. Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec czerwca br.
Kolejną inwestycją realizowaną w tym roku jest przebudowa budynku mieszkalnego w miejscowości Osiecza Druga celem zmiany jego sposobu użytkowania. Powstaną w ten sposób dwa lokale socjalne. W drodze przetargu podpisano umowę z przedsiębiorstwem ogólnobudowlanym „Tynk-Bud” na wykonanie robót związanych z adaptacją tego budynku. Ukończenie tej inwestycji przewidziano na dzień 31 sierpnia br.
Ponadto w trakcie rozruchu technologicznego jest stacja zlewcza ścieków dowożonych wybudowana na oczyszczalni ścieków w Rzgowie.