Informacja o OZE

Szanowni Mieszkańcy Gminy Rzgów, informujemy iż w dniu 7 sierpnia br. została podpisana umowa z firmą Geo Solar na wykonanie 399 mikro-instalacji fotowoltaicznych w ramach programu „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie gmin Rzgów i Grodziec”

Informujemy również, że w dniach 11-12 sierpnia (sobota – niedziela) rozpoczną się pierwsze audyty przedwykonawcze prowadzone przez pracowników firmy Geo Solar.  Audytorzy ubrani będą w koszulki z napisem „Geo Solar” (co umożliwi ich identyfikację).
Audyt będzie weryfikacją poprzednich założeń i potrwa ok. 15-30 min.
Prosimy o obecność, ponieważ konieczne jest ustalenie lokalizacji jednego z elementów instalacji (falownik). Prosimy również o przygotowanie faktury za energię elektryczną (nie blankiet do płatności tylko pełną fakturę, z której będzie można wyczytać wszystkie informacje o mocy, nr licznika itp.).

grudnia 2018