III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Sławsku

Dnia 1 października na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007-2008 wzięło udział 6 drużyn: Piast Grodziec Czerwoni, Piast Grodziec Czarni, Górnik Konin, Oranje Konin,  GKS Rzgów, Polonus Kazimierz Biskupi. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS  Rzgów zagrali: Andrzejewski Antoni, Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Goździk Filip, Jackowski Alan, Mizgalski Alan, Myszel Igor, Ptak Hubert, Szambelan Alan, Szumigalski Piotr (s.Eli), Wanot Kacper, Wasilewski Piotr, Woźniak Hubert. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Piłkarze GKS-u Rzgów wygrali 4 mecze, ponosząc jedynie minimalną porażkę 0-1 z Oranje Konin. Tym samym nasi najmłodsi piłkarze pierwszy raz w historii występów drużyn dziecięcych zwyciężyli w oficjalnym turnieju ligowym OZPN! Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Za tydzień tj. 8 października (sobota) o godz. 9.00 Żaki GKS-u Rzgów wezmą udział w IV Turnieju Ligowym OZPN ORLIK E2, który odbędzie się w Kazimierzu Biskupim.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS Rzgów – Polonus Kazimierz Biskupi 3-1

Oranje Konin – GKS Rzgów 1-0