III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1 w Słupcy

Dnia 9 października na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbył się III Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy SKP Słupca. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2007 wzięło udział 5 drużyn: SKP I Słupca, SKP II Słupca,  Czarni Ostrowite, Orły Huta Łukomska, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Cegielski Igor, Czajka Jakub, Fabisiak Mikołaj, Hernas Mateusz, Kubiak Kacper, Kubiak Miłosz, Miśkiewicz Hubert, Myślicki Krystian, Samulczyk Jakub, Skowroński Mateusz. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Szymon Fabisiak.

Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Orliki GKS-u Rzgów wygrały 4 mecze i 1 zremisowały. Tym samym pierwszy raz w historii swoich występów zwyciężyli w oficjalnym turnieju ligowym OZPN!

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej ligowy nasze orliki rozegrają 16 października (niedziela) o godz. 10.00 w Zagórowie.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
Hetman Orchowo – GKS Rzgów 0-3 wo.
SKP II Słupca – GKS Rzgów 0-1
GKS Rzgów – Czarni Ostrowite 3-1