III miejsce reprezentacji Gminy Rzgów w siatkówce kobiet na XIX Zimowej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego

Dnia 12 lutego br. reprezentacja gminy Rzgów w piłce siatkowej kobiet wzięła udział w XIX Zimowej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego rozgrywanej w hali sportowej w Kazimierzu Biskupim. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Koninie.
W zmaganiach rywalizowali sportowcy z 6 gmin Powiatu Konińskiego: Golina, Rychwał, Rzgów, Wilczyn, Kleczew, Krzymów. Reprezentacja gminy Rzgów w siatkówce kobiet odniosła sukces zajmując III miejsce!

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów kobiet zagrały: Arnika Olejnik, Julita Nalewska, Sara Majkowska, Andżelika Antczak, Aleksandra Miśkiewicz, Dagmara Rządkowska, Aleksandra Janc, Beata Kubasik oraz nauczyciel WF Justyna Frasz – Ignaczak (zawodniczka, trener)

Wyniki siatkarek:

Rzgów – Wilczyn 1:2 (15:9, 12:15, 10:15)

Rzgów – Krzymów 2:0 (15:4, 15:4)

Mecz o III miejsce:  Rzgów – Kleczew 2:0 (15:6, 15:8)

Ostateczna klasyfikacja turnieju kobiet:

1. Wilczyn
2. Rychwał
3. Rzgów
4. Kleczew
5-6. Krzymów / Golina

Gratulujemy sukcesu naszym siatkarkom!

Autor: Michał Rek

grudnia 2017