II Zebranie Gminnej Rady Sportu

Dnia 12 stycznia br. w Sali Narad Urzędu Gminy w Rzgowie odbyło się II zebranie Gminnej Rady Sportu. W spotkaniu wzięli udział: Przewodnicząca Komisji Oświaty, Sportu, Kultury i Spraw Społecznych Joanna Karmowska-Szymczak oraz przedstawiciele poszczególnych klubów sportowych działających na terenie gminy Rzgów : LZS Orzeł Osiecza, UKS Orlik Osiecza – Michał Rek, GKS Rzgów - Robert Frąckowiak, UKS „Rzgów” Gimnazjum Rzgów – Stanisław Górka oraz KS Sokół Rzgów – Tadeusz Waleriańczyk.

Głównym tematem zebrania było opracowanie planu pracy Gminnej Rady Sportu a także zaopiniowanie oraz zatwierdzenie kalendarza imprez sportowych na rok 2016. Uczestnicy zebrania dyskutowali ponadto o możliwościach pozyskania środków finansowych na sport z budżetu gminy oraz źródeł zewnętrznych.