II Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Koninie

Dnia 24 września na boisku sportowym ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 12 w Koninie odbył się II Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Górnik Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007-2008 wzięło udział 6 drużyn: Piast Grodziec Czerwoni, Piast Grodziec Czarni, Górnik Konin, Oranje Konin,  GKS Rzgów, Polonus Kazimierz Biskupi. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS  Rzgów zagrali: Budzyński Ignacy, Ćwikliński Wiktor, Gawroński Filip, Goździk Filip, Ławniczak Filip, Mizgalski Alan, Myszel Igor, Szumigalski Piotr (s.Eli), Szumigalski Piotr (s. Ani), Tomasik Igor, Wanot Kacper, Wasilewski Piotr. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Adam Pieniecki.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Za tydzień nasi najmłodsi piłkarze rozegrają dwa turnieje tj. 1 października (sobota) o godz. 10.00 Żaki GKS-u Rzgów wezmą udział w III Turnieju Ligowym OZPN ORLIK E2 w Sławsku, natomiast 2 października (niedziela) dwie drużyny żaków udadzą się do Tuliszkowa na II Towarzyski Turniej „Tulisia Cup 2016”.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS Rzgów – Polonus Kazimierz Biskupi 1-1

Oranje Konin – GKS Rzgów 1-0