II Piknik z GKS-em Rzgów

Dnia 16 lipca br. na Stadionie Gminnym w Rzgowie odbył się II Piknik z GKS-em Rzgów. Gminny Klub Sportowy Rzgów przygotował tego dnia wiele atrakcji dla najmłodszych. Od godziny 15.00 najmłodsi piłkarze rywalizowali w turnieju ORLIK/ŻAK. Oprócz rywalizacji sportowej dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchanych atrakcji (zamek, zjeżdżalnia).W przerwach między zawodami piłkarskimi na zawodników i rodziców czekał grill przygotowany przez Zarząd klubu oraz rodziców. W to sobotnie popołudnie na Stadion Gminny w Rzgowie przybyło wielu rodziców naszych najmłodszych piłkarzy, którzy bardzo aktywnie dopingowali swoje pociechy. W turnieju piłki nożnej nie był ważny wynik, a dobra zabawa wśród rówieśników. Na zakończenie zmagań wszyscy zawodnicy z rąk Prezesa GKS-u Rzgów Roberta Frąckowiaka otrzymali pamiątkowe medale. To było bardzo udane sobotnie popołudnie!

Zarząd klubu GKS Rzgów składa serdeczne podziękowania sponsorom: Markowi Pienieckiemu – firma EDEN – Kowalewek, Tomaszowi Śniegowi – Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Modlibogowice, Piekarni Rzgów, Ryszardowi Naworskiemu - Market LEWIATAN w Rzgowie, Arkadiuszowi Chmielewskiemu – Gospodarstwo Agroturystyczne „Chmielówka” w Osieczy oraz rodzicom zaangażowanym w organizację II Pikniku z GKS-em Rzgów.

Autor: Michał Rek

października 2017