I Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Grodźcu

Dnia 17 września na boisku sportowym ORLIK w Grodźcu odbył się I Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Piast Grodziec. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007-2008 wzięło udział 5 drużyn: Piast Grodziec Czerwoni, Piast Grodziec Czarni, Górnik Konin, Oranje Konin,  GKS Rzgów. Na zawody nie dotarła drużyna Polonusa Kazimierz Biskupi. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS  Rzgów zagrali: Andrzejewski Antoni, Gawroński Filip, Goździk Filip, Jackowski Alan, Ławniczak Filip, Mizgalski Alan, Myszel Igor, Szambelan Alan, Szumigalski Piotr (s.Eli), Tomasik Igor, Wanot Kacper, Wasilewski Piotr. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Adam Pieniecki.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Za tydzień tj. 24 września (sobota) o godz. 10.00 w Koninie Żaki GKS-u Rzgów (rocznik 2007/2008) wezmą udział w II Turnieju Ligowym OZPN ORLIK E2 w Koninie.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS Rzgów – Polonus Kazimierz Biskupi 3-0 wo.

Oranje Konin – GKS Rzgów 2-0

GKS Rzgów – Piast Grodziec Czarni 3-0