I Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1 w Orchowie

Dnia 18 września na boisku sportowym ORLIK w Orchowie odbył się I Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Hetman Orchowo. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2007 wzięło udział 6 drużyn: Hetman Orchowo, SKP I Słupca, SKP II Słupca,  Czarni Ostrowite, Orły Huta Łukomska, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS  Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Cegielski Igor, Fabisiak Mikołaj, Hernas Mateusz, Kubiak Kacper, Kubiak Miłosz, Kwaśny Wojciech, Myślicki Krystian, Ptak Hubert, Samulczyk Jakub, Skowroński Mateusz.
Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Szymon Fabisiak

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Za tydzień tj. 25 września (niedziela) o godz. 10.00 Orliki GKS-u Rzgów (rocznik 2006/2007) wezmą udział w II Turnieju Ligowym OZPN ORLIK E1 w Ostrowitem.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
Hetman Orchowo – GKS Rzgów 1-2
SKP II Słupca – GKS Rzgów 0-0