I miejsce wniosku gminy Rzgów o dofinansowanie z Wielkopolskiego Ośrodka Ekonomii Społecznej

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie gminy Rzgów.

W ramach projektu: „Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na drugiej liście rankingowej wniosków na udzielenie wsparcia finansowego WOES – wniosek gminy Rzgów uzyskał 118,5 pkt co pozwoliło zająć pierwsze miejsce pośród złożonych wniosków o dofinansowanie.

Uzyskana bezzwrotna pomoc i wsparcie pomostowe to kwota 172 500 zł, która pozwoli wyposażyć i powołać do życia Spółdzielnię Socjalną „KOMUNALKA RZGÓW”.

Lista rankingowa " Wielkopolskiego Ośrodka Ekonomii Społecznej"

października 2017