Halowy Turniej Piłki Nożnej RZGÓW CUP 2017 o Puchar Prezesa OZPN Konin

Dnia 21 stycznia br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OZPN Konin. Był to pierwszy turniej halowy z cyklu „Rzgów Cup 2017”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn: GKS Rzgów, Strażak Licheń, Czarni Brzeźno, Tulisia Tuliszków, Orły Huta Łukomska. Mecze toczyły się systemem „każdym z każdym” 2x10minut.

GKS Rzgów reprezentowali: Kacper Zieliński, Janusz Karmowski, Mateusz Szambelan, Sebastian Kubacki, Łukasz Twardowski, Mateusz Woźniak, Kordian Sakowski, Miłosz Mrówczyński, Mariusz Olszewski, Piotr Ziarniak.

Drużynę przygotował sztab szkoleniowy w składzie: Tomasz Ostrowski, Michał Rek.

Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Strażaka Licheń, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło drużynie Orłów Huta Łukomska. Na trzecim stopniu podium uplasowała się Tulisia Tuliszków. Poza podium znalazła się drużyna GKS Rzgów, która wyprzedziła Czarnych Brzeźno.

Statuetki, dyplomy oraz upominki jako nagrody indywidualne otrzymali:

- Daniel Śledź (Orły Huta Łukomska) - Zdobywca 8 bramek – Najlepszy Strzelec Turnieju

- Mateusz Szczap (Tulisia Tuliszków) – Najlepszy Bramkarz Turnieju

- Paweł Krygier (Strażak Licheń)– Najlepszy Zawodnik Turnieju

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowali licznie zgromadzeni kibice. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały z rąk Prezesa OZPN Konin Grzegorza Pietrzaka, Członka Zarządu OZPN Konin Bartłomieja Tarłowskiego oraz członków Zarządu GKS-u Rzgów: Roberta Frąckowiaka, Małgorzaty Borowskiej, Michała Reka pamiątkowe puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów.

Wyniki:

GKS Rzgów – Czarni Brzeźno 5-2

Strażak Licheń – Orły Huta Łukomska 5-3

Tulisia Tuliszków – GKS Rzgów 6-0

Czarni Brzeźno – Strażak Licheń 1-8

Orły Huta Łukomska – Tulisia Tuliszków 2-2

GKS Rzgów – Strażak Licheń 3-4

Tulisia Tuliszków – Czarni Brzeźno 3-0

GKS Rzgów – Orły Huta Łukomska 0-6

Strażak Licheń – Tulisia Tuliszków 3-1

Czarni Brzeźno – Orły Huta Łukomska 0-5

Ostateczna kolejność: