Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów RZGÓW CUP 2017 o Puchar Wójta Gminy Rzgów

Dnia 18 marca br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Był to szósty a zarazem ostatni turniej halowy z cyklu „Rzgów Cup 2017”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W rozgrywkach przeznaczonych dla zawodników z rocznika 1982 i starszych wzięło udział 5 drużyn: Oldboy GKS Rzgów, Oldboy Licheń, Oldboy Konin City, Oldboy Golina, Media Konin 500+. Mecze toczyły się systemem „każdy z każdym” 1x15minut.

W drużynie Oldboyów GKS Rzgów zagrali: Robert Frąckowiak, Przemysław Kopczyński, Mariusz Galor, Roland Kopaczewski, Mirosław Kolasiak, Janusz Olejnik, Janusz Duszyński, Robert Kędzierski, Marcin Szumigalski, Marek Cegielski.

Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Oldboyów z Lichenia, która w ostatecznym rozrachunku wyprzedziła drużynę z Goliny. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna gospodarzy – Oldboy GKS Rzgów. Miejsce tuż za podium zajęły drużyny Media Konin 500+ i Oldboy Konin City.

Statuetki oraz upominki jako nagrody indywidualne otrzymali:

- Marcin Kaźmierczak (Oldboy Golina) -Zdobywca 9 bramek –Najlepszy Strzelec Turnieju

- Robert Lewandowski (Oldboy Licheń) – Najlepszy Bramkarz Turnieju

- Przemysław Kopczyński (Oldboy GKS Rzgów) – Najlepszy Zawodnik Turnieju + Nagroda Specjalna za najszybciej zdobytą bramkę (6. Sekunda meczu)

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka oraz Prezesa GKS-u Rzgów: Roberta Frąckowiaka pamiątkowe puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Rzgów oraz Urząd Gminy Rzgów.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

Oldboy GKS Rzgów – Media Konin 500+ 1-0

Oldboy Licheń – Oldboy GKS Rzgów 4-0

Oldboy GKS Rzgów – Oldboy Konin City 4-0

Oldboy Golina – Oldboy GKS Rzgów 5-1

Ostateczna kolejność turnieju:

1. Oldboy Licheń 12pkt 16-2
  2. Oldboy Golina 9pkt 16-5
  3. Oldboy GKS Rzgów 6pkt 6-9
  4. Media Konin 500+ 3pkt 5-8
  5. Oldboy Konin City 0pkt 2-11

Serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz zaangażowanych w organizację turnieju: