Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych OZPN w Zagórowie

Dnia 6 lutego br. w Hali Sportowej w Zagórowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 1999 i młodszych wzięło udział 9 drużyn: GKS Rzgów, ZKS Zagórów, Warta Pyzdry, Błękitni Psary Polskie, Strażak Licheń, Sparta Sklejka Orzechowo, Polonus Kazimierz Biskupi, LKS Ślesin, Tur Turek. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Borowski Eryk, Borowski Patryk, Bukiewicz Rafał. Graczyk Remigiusz, Grzegorski Mateusz, Jaszczak Bartosz, Kałużny Mateusz, Karmowski Janusz, Kopaczewski Eryk, Kubiak Jakub, Nalewski Mateusz, Siepka Witold, Zieliński Kacper, Zieliński Kamil. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Robert Frąckowiak, Małgorzata Borowska.

Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Strażaka Licheń, która w finale pokonała Wartę Pyzdry. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna Błękitnych Psary Polskie. Poza podium znalazła się ekipa ZKS-u Zagórów. Juniorzy młodsi GKS-u Rzgów ostatecznie zajęli V miejsce!
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast pozostałym drużynom wręczono dyplomy i piłki.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – ZKS Zagórów 0-2

Warta Pyzdry – GKS Rzgów 2-1