Sprawy Urzędowe

Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A
  • Strona Główna Gmina Rzgów

Halowy Turniej Piłki Nożnej im. W. Bartmińskiego w Grodźcu z udziałem GKS-u Rzgów

Dnia 6 lutego br. w Hali Sportowej w Grodźcu odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej im. W. Bartmińskiego. Organizatorem rozgrywek był Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie oraz Piast Grodziec. W turnieju wzięło udział 12 drużyn: GKS Rzgów, Górnik Kłodawa, Wilki Wilczyn, Strażak Licheń, Czarni Brzeźno, Piast Grodziec, KP Zryw Dąbie, Tulisia Tuliszków, Sparta Barłogi, Straszkovia Straszków, Szerszenie Września, Kolegium Sędziów OZPN. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x10minut.

W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Przemysław Kieliszkowski, Tomasz Ostrowski, Mateusz Adamski, Mateusz Woźniak, Michał Szwat, Mateusz Szambelan, Tomasz Grzechowski, Norbert Szambelan. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Nasza drużyna zmierzyła się z doświadczonymi klubami zrzeszonymi w Konińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Najlepsza w całym turnieju okazała się drużyna Górnika Kłodawa, która po emocjonującym finale pokonała 3-2 Wilki Wilczyn. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna Szerszenie Września. Poza podium znalazła się ekipa KP Zryw Dąbie. Nasi zawodnicy w fazie grupowej pokonali 2-0 Piast Grodziec oraz KS OZPN Konin, 1-0 Czarnych Brzeźno, zremisowali z Szerszeniami Września 1-1 i przegrali 0-2 z Górnikiem Kłodawa. Niestety tylko gorszym stosunkiem bramek nie weszliśmy do fazy medalowej. W fazie pucharowej GKS Rzgów przegrał 0-1 z Tulisią Tuliszków i ostatecznie zajął VI miejsce!
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Natomiast pozostałym drużynom wręczono dyplomy i nagrody ufundowane przez firmę ZINA oraz sponsorów.