Gminny Dzień Sportu

Dnia 8 czerwca 2018 roku na stadionie w Rzgowie odbył się Gminny Dzień Sportu przygotowany przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Osieczy. Wydarzenie zostało powiązane z Dniem Profilaktyki. Celem tych dwóch inicjatyw było promowanie zdrowego trybu życia oraz zapobieganie uzależnieniom. Przedstawiciele poszczególnych Szkół godnie reprezentowali swoją placówkę, zdobywając medale za indywidualne konkurencje sportowe, które  zostały ufundowane przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka, Urząd Gminy Rzgów,  Radnego  Gminy Rzgów Jana Gośkę, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Rodziców przy SP w Osieczy, Dyrektora LBS oddział w Rzgowie Dawida Majdeckiego. Najlepiej usportowioną szkołą w naszej Gminie wśród szkół podstawowych została SP w Osieczy, a najlepszym gimnazjum-Sławsk.  Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Osieczy zorganizowała poczęstunek i napoje dla wszystkich uczestników.

czerwca 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA