Gmina Rzgów na Samochodowym Rajdzie Nawigacyjnym dla Samorządowców

26 listopada br. (sobota) odbył się „X Samochodowy Rajd Nawigacyjny dla Samorządowców” organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie. Gminę Rzgów reprezentowali Grzegorz Gorzelańczyk – Radny Gminy Rzgów oraz Wojciech Koszal – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rzgowie.

Rajd rozpoczął się od rozwiązania testu z zakresu przepisów ruchu drogowego i historii motoryzacji oraz „jazdy egzaminacyjnej” na placu manewrowym. Następnie uczestnicy wyruszyli na trasę rajdu                        o łącznej dł. ok. 50 km. Trasa przebiegała przez miasto Konin, Gminę Kazimierz Biskupi, Gminę Golina, Gminę Słupca oraz miasto Słupca. Na zakończenie rajdu rozegrana została konkurencja sprawnościowej jazdy samochodem na wyznaczonym torze.

Dziękujemy Reprezentantom Gminy Rzgów za udział w Rajdzie.

października 2017