Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

GŁOSUJMY NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA - MONIKA KOWALCZEWSKA W III FINAŁOWYM ETAPIE !!!

Pani Monika Kowalczewska – Sołtys  Bożatek bierze udział w Plebiscycie „Przeglądu Konińskiego” na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego.

Funkcję sołtysa pełni od roku 2011. Jest również radną Rady Gminy Rzgów w obecnej kadencji, gdzie pełni funkcję Przewodniczącej Komisji Gospodarczej i Budżetu. Ponadto działa społecznie, m.in. w Radzie Rodziców w SP w Grabienicach, Kole Gospodyń Wiejskich w Bożatkach, Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – Oddział w Rzgowie, współpracuje z Bankiem Żywności w Koninie.

Aby zagłosować na Panią Monikę Kowalczewską należy wysłać SMS o treści: soltys.6 pod nr 71051

Poniżej prezentujemy łącze do regulaminu plebiscytu, a w galerii zdjęć jego skróconą wersję.

 

Po raz kolejny „Wydawnictwo – Przegląd Koniński” organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Pierwszy etap (gminny) i drugi etap już za nami. Do trzeciego etapu przeszło pięcioro kandydatów, m.in. Pani Monika Kowalczewska – Sołtys  Bożatek. Teraz rozpoczynamy głosowanie SMS-owe oraz na specjalnych kuponach wydrukowanych w „PK”, aby wybrać Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego, który uzyska największą liczbę głosów. Ten etap trwa od 26 lipca do 6 sierpnia, do godziny 17:00. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Od 26 lipca do 6 sierpnia, godz. 17.00 można oddawać głosy na wybraną piątkę. Finał – 6 sierpnia podczas Pikniku Sołtysów w Sompolnie.

REGULAMIN PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA REGIONU KONIŃSKIEGO


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry