Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

GŁOSUJMY NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA - MONIKA KOWALCZEWSKA W III FINAŁOWYM ETAPIE !!!

Pani Monika Kowalczewska – Sołtys  Bożatek bierze udział w Plebiscycie „Przeglądu Konińskiego” na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego.

Funkcję sołtysa pełni od roku 2011. Jest również radną Rady Gminy Rzgów w obecnej kadencji, gdzie pełni funkcję Przewodniczącej Komisji Gospodarczej i Budżetu. Ponadto działa społecznie, m.in. w Radzie Rodziców w SP w Grabienicach, Kole Gospodyń Wiejskich w Bożatkach, Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – Oddział w Rzgowie, współpracuje z Bankiem Żywności w Koninie.

Aby zagłosować na Panią Monikę Kowalczewską należy wysłać SMS o treści: soltys.6 pod nr 71051

Poniżej prezentujemy łącze do regulaminu plebiscytu, a w galerii zdjęć jego skróconą wersję.

 

Po raz kolejny „Wydawnictwo – Przegląd Koniński” organizuje Plebiscyt na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Pierwszy etap (gminny) i drugi etap już za nami. Do trzeciego etapu przeszło pięcioro kandydatów, m.in. Pani Monika Kowalczewska – Sołtys  Bożatek. Teraz rozpoczynamy głosowanie SMS-owe oraz na specjalnych kuponach wydrukowanych w „PK”, aby wybrać Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego, który uzyska największą liczbę głosów. Ten etap trwa od 26 lipca do 6 sierpnia, do godziny 17:00. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Od 26 lipca do 6 sierpnia, godz. 17.00 można oddawać głosy na wybraną piątkę. Finał – 6 sierpnia podczas Pikniku Sołtysów w Sompolnie.

REGULAMIN PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA REGIONU KONIŃSKIEGO

    Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
    strzałka do góry