Globalny projekt Tweet a Dream z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w Zespole Szkół w Sławsku

1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka uczniowie Zespołu Szkół w Sławsku wzięli udział w globalnym projekcie "TweetaDream" organizowanego przez Fundację Our Future World. Realizacja wydarzenia była możliwa dzięki nawiązanej współpracy z Ambasadorką Our Future World w Polsce, Panią Olą Dykta. Projekt „TweetaDream” powstał po to by pokazać, że dzieci na całym świecie mają piękne marzenia, którym warto poświęcić uwagę. W projekcie wzięły udział dzieci, rodzice i nauczyciele z ponad 50 krajów na całym świecie chcąc "Rysowaniem Marzeń" pobić rekord Guinnessa.

Sylwia Andrzejak

października 2017