GKS Rzgów wsparł XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 15 stycznia br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie w ramach XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyły się towarzyskie mecze piłki nożnej GKS Rzgów – Warta Rumin. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. Do zmagań sportowych przystąpiły drużyny żaków, orlików i młodzików. Sędzią zawodów był Karol Kuszka (OZPN Konin)

Skład żaków GKS-u Rzgów: Jackowski Alan, Mizgalski Alan, Myszel Igor, Nowak Kamil, Szumigalski Piotr (s. Eli), Wanot Kacper, Wasilewski Piotr, Woźniak Hubert

Skład orlików GKS-u Rzgów: Cegielski Igor, Kubiak Miłosz, Kubiak Kacper, Myślicki Krystian, Samulczyk Jakub, Ptak Hubert, Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Czapliński Wiktor

Skład młodzików GKS-u Rzgów: Galor Jakub, Wiśniewski Wiktor, Kunicki Adam, Koziarski Paweł, Koziarski Adam, Karpiński Hubert, Cegielski Filip, Kwaśniewski Paweł, Ćwikliński Nikodem

Drużyny przygotował sztab szkoleniowy w składzie: Piotr Lewandowski, Przemysław Kopczyński.

W trzech niezwykle emocjonujących meczach lepsi okazali się piłkarze GKS-u Rzgów, jednak nie wynik był w tych meczach najważniejszy, a wsparcie na rzecz chorych dzieci i seniorów w ramach XXV Finału WOŚP. Na zakończenie rozgrywek oba kluby otrzymały z rąk Prezesa GKS-u Roberta Frąckowiaka pamiątkowe puchary.

Autor: Michał Rek